ТМ Коврик

Про компанію


компанія ТМ “килимок” працює тривалий час на території України і зарубіжному, наш багаторічний досвід в роботі з багатьма покриттями для підлоги, вивів нас на міжнародний ринок і закріпив наші позиції.

Нашими партнерами стали успішні і престижні організації які не мають права на помилку і експерименти. Співпрацюючи з кращими Ви зводите всі ризики нанівець, в нашій особі знайдете серйозного і відповідального постачальника, а так же надійного партнера. Ми пропонуємо співпрацю і будь-яку інформаційну допомогу, працювати з нами легко, ми говоримо простою мовою і вміємо слухати. Тісно співпрацюємо з організаціями, і розвиваємо дилерську мережу по всьому світу.

Наша продукція підходить для будь-яких видів приміщень

Ми відомий виробник підлогових покриттів різної фактури:

– брудозахисні системи для входу в приміщення,
– доріжки в офіс і для бізнесу
– брудозахисний килимок на ганок
– в зону підвищеної небезпеки
– влаговпітивающие доріжки
– протиковзкі килимки в душову і на вхід
– антиковзні для басейнів і аквапарків
– модульні покриття для траси і занять спортом і сучасними видами активних ігор.

Модульні підлоги з ПВХ, практичні і довговічні підходять для різнотипного приміщення. універсальність вражає, підходить для:

– підприємств,
– кафе
– ресторанів
– шкіл

Брудозахисні решітки перешкоджають проникненню сміття в будівлю, придверні килим в передпокій і багато іншого Ви знайдете на нашому сайті. Весь асортимент продукції виробляються з якісного матеріалу, і відрізняються тривалістю служби і зручністю експлуатації. Завдання нашої компанії поставляти якісний товар і заробляти собі хорошу репутацію кожен день, про що свідчать достатню кількість відгуків вдячних клієнтів завірені мокрою печаткою.

Як купити товари ТМ Килимок

Купити килимову доріжку і асортимент можна зв'язавшись з нашим консультантом, ми нікуди не поспішаємо і надаємо нашим замовникам зрозумілу і просту інформацію. Надамо професійну консультацію для того щоб Ви зробили правильний вибір. Оплатити замовлення можна як готівкою так і за рахунком з ПДВ. Ми одні з небагатьох надаємо зразки безкоштовно, нам не страшні експерименти товар проходить жорсткий контроль на кожному етапі виробництва.

Наша продукція ретельно запаковується в відповідну міцну упаковку і відправляється для наших замовників по Україні найкращим для Вас перевізником. Відправки робимо щодня, прямо під двері. Всі чеки та документи відправимо з посилкою, за нами не потрібно бігати. Так само Ви можете відвідати на інші наші сайти, а це: килимок і КоврікТМ

Саме у нас найкомфортніші умови покупки, пам'ятаємо золоте правило торгівлі “Наш покупець завжди правий”


Висновок державної санітарно-епідеміологічної
експертизи покриттів з ПВХ і Гуми