ТМ Коврик

Брудозахисні гумові килими “гумова трап” шт.

540.00 грн


Ціна доступна для NDS 1 шт

  • Висота: 12 мм
  • матеріал: Гума
  • колір: чорний
  • Розмір: 60х90 см
60x90sm 540 грн/шт
80h120sm 900 грн/шт
90h150sm1015 грн/шт
Артикул: 2306 Категорія: Позначка:

Брудозахисні гумові килими “гумова трап”, ідеальний захист від забруднень. З приходом дощів і снігу, вся грязь з вулиці виявляється в приміщенні.
Гран пил, пісок, сміття і волога здатні назавжди зіпсувати підлогове покриття. Тріщини і подряпини, а в подальшому відколи й потертості ось що може трапиться. І що ще більше чинили ремонт, це дуже затратно і займе багато часу і сил. Звичайно можна мити підлогу цілий день, але на це піде багато ресурсів, води, миючий засіб, час персоналу.

Брудозахисні гумові килими прекрасно очищають підошву від вуличного сміття, за рахунок хорошого зчеплення з будь-якою поверхнею не ковзає і не переміщається, знаходиться в місці свого перепризначення тривалий час. При необхідності скручується в рулон, це спрощує прибирання та транспортування.

Перешкоджає ковзанню навіть при наявності снігу і води, не має характерного запаху, може знаходиться як в приміщенні так і на відкритому повітрі. Чи не боїться ультрафіолету, і агресивного середовища, гасу, жирів і кислот.

Чи не пересихає від перепаду температури, не змінює розмір і форму. Брудозахисні гумові килими ідеальна брудозахисні система на будь-який сезон, підходить для місць з інтенсивним рухом і частим відвідуванням.

Купити килимки для входу потрібного розміру можна на нашому сайті, купуючи у виробника ви економите фінанси і отримує чудовий товар.