ТМ Коврик

🛒 Магазин


У нашому магазині представлені багато груп які спрощують життя, і є незамінними в тій чи іншій галузі. Ми пропонуємо вирішувати проблеми по мірі їх надходження, решіток біля входу здатні запобігти потраплянню вологи і сміття в приміщення. брудозахисні решітки при двері затримують максимальну кількість бруду і піску. Модульні покриття для підлоги, навколо басейну і в душову кабіну громадського користування. Хочете знати як зробити слизькі ділянки безпечними, запитаєте нас як. Антиковзаюча плитка для небезпечних місць, противоскользящий ефект бореться з травмами і падіннями.

Товари які можна купити на нашому сайті, перевірені нашими фахівцями і часом.

Модульна плитка їх ПВХ вже довгі роки використовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю. Антиковзні покриття зроблять будь-який підлогу набагато надійніше. Прідвение решітки та килимки для вхідної зони незамінна система по очищенню взуття від вуличних забруднень.

Асортимент в наявності нашою компанією служить для чистоти та безпеки ваших друзів, гостей, партнерів і просто відвідувачів. Для покупки товару, зв'яжіться з нашим консультантом, і отримаєте детальний опис того що сподобалося Адже головне не тільки зовнішній вигляд, але і характеристики.

Гарантія якості і надійності від виробника, з нами працювати легко і приємно.


 

Показано 1–30 із 238