ТМ Коврик

ТМ Коврик – магазин покриттів і килимків 🛒

Наша компанія вже протягом довгого часу працює на ринку брудозахисних систем, протиковзких підлогових покриттів в Україні та за кордоном.

Мета сайту максимально доступно розповісти нашим замовникам про те чим ми займаємося і про товар який у нас є в наявності, і дати грамотну консультацію щодо вибору. Підлоги є різної якості і фактури, вибрати потрібний досить просто якщо отримати консультацію від професіоналів.

Вибираючи нас Ви знайдете не тільки порядну і відповідального постачальника в області поставки, але і надійного партеру, працювати з нами комфортно і легко.

Чи не сіпім розумними термінами, а говоримо на простій і зрозумілій мові.

Відмінна якість дає можливість використовувати килимки тривалий час. Усі позиції в нашому магазині продаються роками, і тому пройшли ретельну перевірку це перевірка часом.

У нас немає завдання продати, наша мета задовольнити вимоги і запити замовника, заробити собі добре ім'я і розвиватися по Україні та Європі. Наша команда є виробником і імпортером безлічі продукції. Якість продукції

Ми допоможемо нашим партнерам дізнатися всі тонкощі роботи в сфері торгівлі модульними статями, дилерська мережа зростає з кожним днем. Для наших покупців, підберемо якісний товар за прийнятною ціною з огляду на потреби і тонкощі.

Купити продукцію потрібно саме у нас, чому запитаєте Ви. Дуже просто наша компанія на ринку підлогових килимків в Україні працює давно. Багаторічний досвід в роботі дозволяє прогнозувати і діагностувати різні ситуації в використанні матеріалів.

Ми несемо відповідальність за виготовлений і проданий товар, що підтверджуємо гарантійним листом.

Купити підлогові і покриття для підлоги не складе труднощів, заходите на наш сайт. Зручне сучасне меню і каталог, над наповненням нашого сайту працюють тільки професіонали, ми створюємо комфорт нашим покупцям з перших секунд спілкування.


Професійний менеджер по роботі з клієнтами
Тетяна Кияшко
+38(098)830-66-15

Нашими клієнтами вже стали